Obchodný reprezentant/ka ALGIDA - HORECA kanál

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Karadžičova 10, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
17.01.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Dodávanie biznis plánu za zverený kanál (pokrytie západné alebo východné Slovensko).
* Budovanie dobrých obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi v regióne. Negociácia obchodných podmienok so zákaznikmi v kanáli HORECA. Akvizícia nových zákazníkov.
* Manažovanie tímov obchodných zástupcov tretej strany. (stanovenie, kontrola, vyhodnotenie cieľov, koučing).
* Pravidelné reportovanie: predajné výsledky, cenový monitoring, distribúcia, cyklické aktivity, zhodnotenie regiónu
* Prezentácia marketingových a obchodných plánov koncesionárom, zabezpečenie ich správnej implementácie a zhodnotenia.
* Kontrolovanie a potvrdzovanie marketingových investícií pre zákazníkov (POS a POP materiály) v spolupráci s koncesionármi a oddelením Trade marketingu.

Vašou odmenou bude samozrejme mesačná mzda, kvartálny bonus závislý na Vašom výkone a široká škála benefitov rôzneho druhu. Okrem bežných výhod, ako napríklad dovolenka naviac, ponúkame služobné auto aj na súkromné účely, celofiremné akcie, rozvojové programy alebo interný predaj našich výrobkov.

Hľadáme dvoch ľudí, ktorí budú mať Slovensko regionálne rozdelené zhruba na polovicu (prvý región: BA, TT, TN, NT, ZA, druhý región: ZA, PO,KE, BB). Prosím vezmite do úvahy, že kvôli časovej zaneprázdnenosti sa telefonicky ozývame len kandidátom, ktorých profil najlepšie zodpovedá našim očakávaniam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
* 2 – 3 roky praxe na pozícii obchodného zástupcu (ideálne FMCG) – dôležité!
* Skúsenosti z HORECA kanálu sú jednoznačnou výhodou (ideálne segment nealko a alko nápojov)
* Kľúčové kompetencie: schopnosť vyjednávať a ovplyvňovať druhých, komunikačné zručnosti, pracovitosť, orientácia na cieľ, tímová spolupráca
* Vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič/ka

Sme jedným z najväčších dodávateľov výrobkov pre osobnú starostlivosť a starostlivosť o domácnosť, potravín a nápojov. Naše produkty, ktoré denne používajú 2,5 miliardy spotrebiteľov, predávame vo viac ako 190 krajinách sveta.

Po našich výrobkoch siahne každý deň veľké množstvo ľudí, pretože chcú vyzerať dobre, cítiť sa dobre a užívať si život na maximum. Približne tretina celosvetovej populácie si vyberá z globálne obľúbených značiek, akými sú napríklad Hellmann’s, Knorr, Algida, Axe, Rexona, Dove alebo Domestos, a z kultových lokálnych značiek, ako Míša či Savo. Trinásť z 50 najlepších svetových značiek vlastní práve naša spoločnosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2378878  Dátum zverejnenia: 26.10.2016