Obchodný zástupca/Obchodná zástupkyňa

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Bánovce nad Bebravou, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Trenčín
Termín nástupu
01.12.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

° prezentovanie, podpora a predaj produktov spoločnosti
° pravidelné návštevy zákazníkov: maloobchodné aj veľkoobchodné predajne
° zodpovednosť za tvorbu objednávok, distribúciu, vystavenie produktov, riešenie prípadných reklamácií
° starostlivosť o existujúcich zákazníkov, aktívna akvizícia nových obchodných príležitostí
° sledovanie situácie na trhu, monitorovanie konkurencie
° pravidelný reporting, komunikácia s internými oddeleniami: obchod, marketing, zákaznícky servis
° zodpovednosť za pridelený región

Vašou odmenou bude samozrejme mesačná mzda, kvartálny bonus závislý na Vašom výkone a široká škála benefitov rôzneho druhu. Okrem bežných výhod, ako napríklad dovolenka naviac, ponúkame služobné auto aj na súkromné účely, celofiremné akcie a rozvojové programy..

Prosím vezmite na vedomie, že s ohľadom na naše personálne kapacity sa telefonicky ozývame iba záujemcom, ktorých profil najlepšie zodpovedá našim očakávaniam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii
schopnosť vyjednávať a ovplyvňovať druhých
komunikačné zručnosti
pracovitosť
orientácia na cieľ
tímová spolupráca
vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič/ka

160 miliónov spotrebiteľov po celom svete sa každý deň rozhodne pre niektorý z výrobkov spoločnosti Unilever. Či už ide o stravovanie celej rodiny (Rama, Flora, Hellmanns, Knorr), sladké potešenie (Algida), osobnú starostlivosť (Dove, Rexona, Axe, Timotei, Radox, Signal) alebo udržiavanie domova čistého a sviežeho (Cif, Domestos, Savo), naše značky sú súčasťou Vášho každodenného života.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNILEVER Slovensko
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
ID: 2242147   Dátum zverejnenia: 18.10.2016