HR Operations Specialist (20 hodín týždenne)

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Karadžičova 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite túto skvelú príležitosť práce na HR oddelení na polovičný úväzok!
NÁPLŇ PRÁCE:
- nábor zamestnancov: vykomunikovanie detailov s náborovým manažérom, inzercia, preselekcia životopisov, pohovory s kandidátmi
- nástup nových zamestnancov: negociovanie nástupných podmienok, spracovanie nástupu v interných systémoch, onboarding nového zamestnanca
- administrácia personálnych úkonov v interných systémoch, aktualizácia dát a organizačných štruktúr
- príprava internej komunikácie k HR agende (newsletter, mítingy a konferencie)
- personálne poradenstvo pre zamestnancov a manažérov v oblasti Zákonníka práce
- spolupráca na AD HOC projektoch v rámci medzinárodného HR oddelenia

Vašou odmenou bude samozrejme mesačná mzda, ročný bonus závislý na Vašom výkone a široká škála benefitov rôzneho druhu. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, dovolenku naviac, dôchodkové pripoistenie, benefitné poukážky, preplácanie PN, životné a úrazové poistenie ako aj celofiremné akcie a rozvojové programy.

Prosím, vezmite do úvahy, že kvôli časovej zaneprázdnenosti sa telefonicky ozývame iba kandidátom/tkam, ktorých skúsenosti najlepšie zodpovedajú našim očakávaniam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ideálne aspoň 2-ročná prax na podobnej pozícii
- pracovná znalosť Zákonníka práce
- vynikajúce komunikačné zručnosti
- tímový hráč/ka
- samostatnosť a zodpovednosť pri realizovaní pridelených úloh

Sme jedným z najväčších dodávateľov výrobkov pre osobnú starostlivosť a starostlivosť o domácnosť, potravín a nápojov. Naše produkty, ktoré denne používajú 2,5 miliardy spotrebiteľov, predávame vo viac ako 190 krajinách sveta.

Po našich výrobkoch siahne každý deň veľké množstvo ľudí, pretože chcú vyzerať dobre, cítiť sa dobre a užívať si život na maximum. Približne tretina celosvetovej populácie si vyberá z globálne obľúbených značiek, akými sú napríklad Hellmann’s, Knorr, Algida, Axe, Rexona, Dove alebo Domestos, a z kultových lokálnych značiek, ako Míša či Savo. Trinásť z 50 najlepších svetových značiek vlastní práve naša spoločnosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2201367  Dátum zverejnenia: 3.10.2017