Sales Assistant

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Karadžičova 10, 821 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Asistuje Trade Marketing špecialistovi, podporuje ho vo všetkých úlohach
- Pomáha Trade Marketing špecialistovi v starostlivosti o zákazníkov
- Rieši dobropisy pre zákazníkov, kontroluje správnosť, schvalovanie, tlač, príprava bonusových zmlúv/SAP/, vyplácanie, archivácia
- Administratívna podpora zákazníkov veľkoobchodov
- Listovanie nových výrobkov /vytváranie listingových kariet/, monitoring plánu listingov u veľkoobchodov
- Práca so systémom – procesovanie faktúr, kontrola správnosti
- Podpora Distributive Sales Representative /nepretržité vyhodnocovanie predajov, denné nastavovanie zákazníckych ad- hoc zliav v SAPe./
- Vytváranie nákupných objednávok, skenovanie, kontrola správnosti platby faktúr
- Kontrola DSM budgetu, altualizácia a kontrola cien, oprava chybných cien v systéme, komunikácia s masterdatami
- Vyplácanie bonusov na základe zmluvy a faktúr
- Kontrola sales budgetu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Organizačné zručnosti
- Schopnosť práce s dátami
- Komunikačné zručnosti
- Dôkladnosť

Sme jedným z najväčších dodávateľov výrobkov pre osobnú starostlivosť a starostlivosť o domácnosť, potravín a nápojov. Naše produkty, ktoré denne používajú 2,5 miliardy spotrebiteľov, predávame vo viac ako 190 krajinách sveta.

Po našich výrobkoch siahne každý deň veľké množstvo ľudí, pretože chcú vyzerať dobre, cítiť sa dobre a užívať si život na maximum. Približne tretina celosvetovej populácie si vyberá z globálne obľúbených značiek, akými sú napríklad Hellmann’s, Knorr, Algida, Axe, Rexona, Dove alebo Domestos, a z kultových lokálnych značiek, ako Míša či Savo. Trinásť z 50 najlepších svetových značiek vlastní práve naša spoločnosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1962275  Dátum zverejnenia: 19.12.2014