Management Trainee - Sales

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.07.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvíjame budúcich lídrov

Unilever Future Leaders Programme (UFLP) je o rýchlom udomácnení sa v biznise. Je o rastúcom, kultovom multi-miliónovom biznnise a značkách číslo jeden na trhu od prvého dňa. Je to cesta k trvalému obchodnému vedeniu, excelentným tréningom a zodpovednosti. Je to druh vedomostí, aké si nikdy predtým nepoznal.
Je to náročné, nenechaj sa zmiasť, no my sa usilujeme vyvinúť v Tebe manažmentské kompetencie za nie viac ako tri roky. TY budeš riadiť svoju kariéru, ako i niektoré celosvetovo obľúbené značky do novej budúcnosti.

Reálne úlohy od prvého dňa

Tvoja prvá rotácia bude v oblasti Sales-pár mesiacov ako Obchodný zástupca Ti zaistí vybudovanie Tvojho podnikateľského myslenia.
Ďalšia etapa v programme je cross-functional project trvajúci približne 12 mesiacov s ďalšou následnou rotáciou na základe Tvojich prianí a potrieb rozvoja.
Počas celých 3 rokov je Program zameraný na rozvoj manažérskych schopností a zručností, zároveň i získavanie odborných obchodných znalostí. To je dôvodom, prečo Ti počas trvania Programu ponúkame prácu v rozdielnych oblastiach: marketing, sales, financie, supply chain, alebo HR. Účastníci tohto programu získajú medzinárodné skúsenosti prostredníctvom práce na projektoch či medzinárodných rotácií a navšívia sériu intenzívnych interných aj externých tréningov a školení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Absolvent druhého stupňa vysokoškolského vzdelania (nie dlhšie ako 12 mesiacov od ukončenia štúdia), alebo študent posledného ročníka schopný pracovať na plný úväzok
• Plynulá angličtina (C1/C2) ako aj slovenčina
• Predošlá pracovná skúsenosť (stáž, študentská organizácia, atď.)
• Vysoká úroveň analytických schopností
• Potenciál vodcovstva
• Orientovaný na zákazníka a spotrebiteľa
• Odhodlaný plniť ciele
• Entuziastický a pro-aktívny
• Otvorený tímový hráč schopný pracovať v medzinárodnom prostredí

Sme jedným z najväčších dodávateľov výrobkov pre osobnú starostlivosť a starostlivosť o domácnosť, potravín a nápojov. Naše produkty, ktoré denne používajú 2,5 miliardy spotrebiteľov, predávame vo viac ako 190 krajinách sveta.

Po našich výrobkoch siahne každý deň veľké množstvo ľudí, pretože chcú vyzerať dobre, cítiť sa dobre a užívať si život na maximum. Približne tretina celosvetovej populácie si vyberá z globálne obľúbených značiek, akými sú napríklad Hellmann’s, Knorr, Algida, Axe, Rexona, Dove alebo Domestos, a z kultových lokálnych značiek, ako Míša či Savo. Trinásť z 50 najlepších svetových značiek vlastní práve naša spoločnosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1692402  Dátum zverejnenia: 4.4.2014