Administratívny pracovník/Referent

Uniles, s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 31, Bratslava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívna, organizačná a ekonomická podpora kolegov, vyhotovenie a evidencia dokladov, faktúr v ekonomickom programe POHODA, triedenie, zakladanie dokladov a iné administratívne činnosti, príp. komplexné spracovanie obchodného prípadu/ kontrakty, faktúry, evidencia, platobný styk, kontakt so zahraničnou klientelou- tel., e-mailom a pod./

Informácie o výberovom konaní

budú dané pri ústnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

• zodpovedný prístup k práci, pracovitosť, spoľahlivosť, precíznosť.

Firma je zameraná na dovoz a vývoz suroviny pre drevospracujúci a celulozo-papierenský priemysel. Oblasť pôsobenia je Rumunsko, Ukrajina, Bielorusko, Česko, Slovensko, Rakúsko, Poľsko. Patrí do rakúskeho nadnárodného koncernu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2866900  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené pri osobnom pohovore