Telefónny operátor

UNIKONT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Murgašova 922/50, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
3 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská spoločnosť s celorepublikovou pôsobnosťou so zameraním na predaj a servis čistiacej a komunálnej techniky hľadá brigádnikov (ideálne študentov)
Náplň práce:
- Nadviazanie prvotného telefonického kontaktu, predstavenie spoločnosti a služieb potenciálnym zákazníkom
- Evidencia zákazníkov, ktorí prejavia záujem o ponúkanú službu

Nejedná sa o predaj alebo dohováranie schôdzok po telefóne.

Ponúkame:
- Zaujímavú pracovnú činnosť
- Zázemie stabilnej českej spoločnosti s veľmi významným podielom na trhu
- Odborný profesionálny rozvoj
- Nástup najneskôr do polovice októbra

Informácie o výberovom konaní

Životopis v SJ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- Dobré komunikačné zručnosti a príjemný hlasový prejav
- Výbornú znalosť slovenského jazyka
- Samostatnosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti
- Orientácia na cieľ a dosiahnutie výsledkov
- Reprezentatívne správanie a vystupovanie
- Užívateľská znalosť PC na dobrej úrovni (MS Office, internet)
- Predchádzajúce skúsenosti s telemarketingom výhodou

V UNIKONT SLOVAKIA sa zaoberáme predajom, distribúciou a servisom komunálnej techniky (HAKO, Multicar, a.i.), čistiacej techniky a profesionálnej záhradnej techniky (Ariens, AS-Motor).
Neustále rastieme a rozširujeme naše 3 hlavné divízie – komunálnu divíziu, ktorá rieši čistenie a údržbu exteriéru, divíziu čistoty, poskytujúcu riešenia pre vnútorné upratovanie, nakoniec divíziu záhradnej techniky. Naše pobočky môžete nájsť v Bratislave, Dubnici nad Váhom a Košiciach.
UNIKONT SLOVAKIA je dcérskou spoločnosťou českej spoločnosti UNIKONT GROUP.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2266718  Dátum zverejnenia: 30.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 €/hod.