Asistentka predaja - brigádne do predajne Swarovski Avion, Eurovea

UNICRYSTAL s.r.o.

Miesto práce
Avion, Eurovea, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
info na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná možnosť stať sa súčasťou kolektívu medzinárodnej značky SWAROVSKI. Staňte sa asistentkou v našom tíme.
- Zákaznícky servis na výbornej úrovni
- Odporúčanie výrobkov, ktoré najlepšie spĺňajú potreby zákazníka
- Podieľanie sa na marketingových aktivitách a ponuke zákazníckych výhod
- Práca s pokladňou
- Upratovanie predajne

Ponúkame :
- zaujímavú prácu v mladom kolektíve
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- možnost profesionálneho rastu - - zamestnanie na hlavný pracovný pomer
- stabilné zamestnanie
- detailné zaškolenie
- možnosť byť súčasťou atraktívnej medzinárodnej značky
- možnosť spolupodielať sa na eventoch

Do predmetu prosím uvedte v akom OC mate záujem pracovať v predajni Swarovski, Vaše životopisy aj s aktuálnou fotografiou zasielajte na bielikova@unicrystal.sk
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, KONTAKTOVAŤ budeme len vybraných záujemcov.

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Unicrystal, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- príjemné vystupovanie
- estetické cítenie
- reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie
- motivácia a chuť učiť sa
- tímový hráč
- komunikatívny
- orientácia na zákazníka
- lojálnosť
- ovládanie anglického jazyka je výhodou

Predajňa s luxusnými a certifikovanými šperkami a doplnkami, ktorá ma vybudovanú klientelu na základe vysokokvalitného prístupu k zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Unicrystal s.r.o
Špitalská 2202/51
81108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Bieliková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1101677   Dátum zverejnenia: 27.11.2016