Administratívna podpora - odborný garant agenda sprostredkovateľov

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Šancová 1/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť odborného garanta
Každý odborný garant je zodpovedný najmä za
a) monitorovanie dodržiavania povinností zamestnancov vykonávajúcich činnosť, ktorej obsahom je finančné sprostredkovanie alebo finančné poradenstvo, a za prijímanie opatrení prijatých na nápravu nedostatkov pri vykonávaní tejto činnosti,
b) poskytovanie odbornej pomoci zamestnancom,
c) preverovanie a vybavovanie sťažností klientov finančného agenta alebo finančného poradcu.
Odborný garant samostatného finančného agenta je zodpovedný aj za vykonávanie týchto činností vo vzťahu k svojim podriadeným finančným agentom a ich klientom a za vykonávanie kontroly podľa § 29 zákona č. 186/2009 Z. z. nad činnosťou svojich podriadených finančných agentov.
Odborný garant finančnej inštitúcie je zodpovedný aj za vykonávanie týchto činností vo vzťahu k svojim viazaným finančným agentom a ich klientom a za vykonávanie kontroly podľa § 29 zákona č. 186/2009 Z. z. nad činnosťou svojich viazaných finančných agentov.

- vystavovanie a kontrola podkladov k províziám (fakturačné dávky) pre dílerov Automotive a NonAutomotive, ich zasielanie na OM
- spracovanie odhadov pri závierkach pre učtáreň
- spracovanie – vecná a formálna kontrola províznych faktúr dealerov v príslušnom SW a odosielanie na ďalšie spracovanie a úhradu do učtárne
- evidencia, spracovanie a nahranie províznych faktúr do príslušného SW
- riešenie problémov s OM v súvislosti s províziami
- vystavenie a distribúcia províznych podkladov pre obchodných zástupcov

- možnosť ďalšieho kariérneho a profesionálneho rastu
- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected] . Do predmetu prosím uveďte názov pozície. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme však kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia/financie/podnikanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

•SŠ, vzdelanie ekonomického zamerania výhodou
•skúsenosti na podobnej pozícii min. 1 rok
•časová flexibilita, zmysel pre systematickú prácu
•zmysel pre detail,
•schopnosť samostatnej aj tímovej práce, spoľahlivosť

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2840350  Dátum zverejnenia: 7.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou