Riaditeľ pobočky

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu pre región Žilina
• Riaditeľ pobočky definuje ročné a kvartálne obchodné ciele v súlade s podnikateľským plánom spoločnosti. Spolupracuje s ostatnými oddeleniami spoločnosti tak, aby maximalizoval splnenie obchodných cieľov.
Je zodpovedný za:
• Realizáciu obchodnej politiky UCL v rámci regionálneho pôsobenia pobočky. Regionálne pôsobenie pobočky Žilina pokrýva vedenie pobočiek v mestách Trenčín, Žilina, L. Mikuláš a Poprad. Reportovanie, prezentácia výsledkov a trendov riaditeľovi Obchodnej siete
• Splnenie obchodnej stratégie, kvartálnych a ročných cieľov. Identifikácií podnikateľských a obchodných príležitostí pri financovaní osobných, nákladných automobilov a strojov.
• Vedenie obchodných jednaní s kľúčovými klientmi a partnermi, účasť na jednaniach organizovaných podriadenými manažérmi. Reprezentácia spoločnosti a udržovanie dobrých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• Riadenie a motivácia všetkých pracovníkov obchodného oddelenia tj. obchodníci a podpora predaja, stanovenie ich cieľov, plánov, projektov a aktivít. Vedenie pravidelných porád obchodného oddelenia
• Za pracovnú disciplínu zamestnancov pobočky a dodržiavanie interných predpisov a nariadení spoločnosti. Zároveň dohliada na vzdelávanie personálu.
• Priebežnú analýzu trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov

• zázemie stálej nadnárodnej spoločnosti
• zaujímavý balík zamestnaneckých výhod

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, alebo ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Výborná orientácia vo finančných produktoch
• 3-ročná skúsenosť v riadiacej obchodnej pozícii
• znalosť vybraných SW aplikácií

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2837468  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou