Obchodný zástupca pre leasing osobných automobilov RK

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Šancová 1/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Dohodou (paušálna odmena vo výške 1.000 € + atraktívne provízie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša budúca kolegyňa/ kolega bude mať zverenú konkrétnu oblasť RUŽOMBEROK v ktorej bude pre UniCredit Leasing Slovakia a.s. vykonávať tieto činnosti:
• Príprava a realizácia obchodných prípadov v segmente osobných automobilov u existujúcich obchodných partnerov
• Prezentácia spoločnosti a jej produktov a služieb, akvizičná činnosť
• Udržiavanie a rozvíjanie nových obchodných vzťahov s klientmi vo zverenom regióne
• Príprava lízingových ponúk a zmluvných dokumentov pre uzavretie leasingových a poistných zmlúv
• Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu

• Atraktívne podmienky odmeňovania a provízií
• Pravidelná mesačná paušálna odmena vo výške 1.000 €
• Pravidelná mesačná obratová provízia za uzatvorené lízingové a poistné zmluvy
• Kvartálne bonusy na základe plnenia stanovených cieľov
• Vybavená kancelária, notebook, mobilný telefón a služobný automobil
• Podpora v oblasti korporátnych obchodov a spolupracujúcich značiek

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Do predmetu správy prosím uveďte kód OZ UCL SK. V sprievodnom liste uveďte lokalitu, o ktorú sa uchádzate. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Počítačové znalosti - používateľ
• Prax v oblasti poisťovníctva výhodou
• Znalosť a pozitívny vzťah k obchodu a automobilom
• Dynamická osobnosť so zmyslom pre dôslednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
• Vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2835416  Dátum zverejnenia: 1.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou (paušálna odmena vo výške 1.000 € + atraktívne provízie)