Key account manager

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Šancová 1/A, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre oddelenie Fleet - operatívny leasing v našej spoločnosti hľadáme kolegu/kolegyňu. Vašimi hlavnými zodpovednosťami budú:

- Kontaktovanie a vyhľadávanie nových, potenciálnych klientov
- Správa zvereného portfólia existujúcich klientov
- Komunikácia a vypracovanie ponúk na operatívny leasing
- Účasť na výberovych konaniach, spracovanie a dokumentácia
- Príprava a podpis zmluvnej dokumentácie s klientom
- Návrh a realizácia riešení v oblasti operatívneho leasingu vozidiel pre klientov
- Každodenný kontakt so zákazníkmi a úzka spoluprácu s ostatnými zložkami skupiny UCL

- dynamické pracovné prostredie
- široké možnosti profesionálneho a osobného rozvoja v rámci medzinárodnej bankovej skupiny
- výhodné čerpanie bankových produktov
- motivačný systém odmeňovania a iné zamestnanecké benefity
- notebook,
- mobilný telefón

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresy [email protected] a zároveň aj na [email protected]. Do predmetu prosím uveďte názov pozície.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme však kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- Profesionálne vystupovanie a proklientsky zameraný prístup
- Odborné/vysokoškolské vzdelanie
- Prax a obchodné zručnosti v obore automotive, leasing, správa vozidiel min. 1 rok
- Výborne prezentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Schopnosť presadiť sa, hľadať nove riešenia, flexibilita

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2578085  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou