Špecialista riadenia likvidity a vzťahov s bankami

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Šancová 1/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažment krátkodobej likvidity
- Riadenie denných cash-flow
- Realizácia splátok úverových tranží
- Manažment pôžičiek medzi dcérskymi spoločnosťami
- Administrácia úverových tranží v IT systéme
- Podpora oddelenia ALM UCB CZSK
- Komunikácia s refinancujúcimi bankami
- Pravidelný reporting za oblasť Funding
- Zriaďovanie bankových produktov (e-banking, bežné účty...)

- zaujímavú a zodpovednú prácu
- dynamické pracovné prostredie
- široké možnosti profesionálneho a osobného rozvoja v rámci medzinárodnej bankovej skupiny
- výhodné čerpanie bankových produktov
- motivačný systém odmeňovania a iné zamestnanecké benefity

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Do predmetu prosím uveďte názov pozície.
POZÍCIU OBSADZUJEME NA DOBU URČITÚ - ZASTUPOVANIE POČAS MD.

Táto pozícia je na čiastočný úväzok - 20h/týždenne.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme však kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- Dobrá znalosť AJ (slovom aj písmom)
- MS Excel, MS Word
- Proaktívny prístup
- Orientácia na detail
- Schopnosť samostatne pracovať
- Chuť učiť sa nové veci
- Flexibilita
- VŠ vzdelanie s min. 2 –ročnou praxou alebo SŠ vzdelanie s min. 5-ročnou praxou na obdobnej pozícii

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2573841  Dátum zverejnenia: 23.5.2016