Brigádnik - administratívna podpora

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
ŠAncová 1/A 814 99, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše oddelenie hľadáme študenta/študentku denného štúdia VŠ.
Náplňou práce bude najmä:
- administratívna podpora daného odddelenia
- triedenie, zakladanie a archivácia dokumentov
- telefonický kontakt so zákazníkmi a kolegami
- správa údajov v interných systémoch
- odhlášky VTP
- bližšie informácie sa dozviete na osobnom pohovore

- možnosť dlhodobej brigády v nadnárodnej spoločnosti
- stravné lístky
- flexibilný pracovný čas - potrebná prítomnosť na pracovisku min. 3 dni v týždni v čase medzi 8-16
- príjemná pracovná atmosféra

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky a budú pozvaní na pracovný pohovor. Všetky Vami zaslané materiály budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- študent denného štúdia, ideálne 2. - 3. ročník schopný pracovať 4 hodiny denne (dlhodobá brigáda)
- zodpovednosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- prax v administratíve, obchode alebo zákazníckom centre výhodou

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2393274  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 €/hod.