Account manager

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za plnenie plánovaného objemu zrealizovaných obchodov, vrátane plnenia sledovaných parametrov jednotlivých obchodov
• Starostlivosť o existujúce portfólio zákazníkov UCL
• Získavanie zákazníkov a rozširovanie portfólia existujúcich zákazníkov UCL
• Príprava, kompletizácia potrebných dokladov k realizácii obchodného prípadu, vypracovávanie analýz a komentárov
• Schvaľovanie /v rámci príslušných schvaľovacích kompetencií/ a realizácia obchodných prípadov, vrátane individuálnych obchodných prípadov
• Akvizičná činnosť, realizácia rokovaní s nájomcom, dodávateľom, návrh a tvorba obchodných konštrukcii, návrh a realizácia potrebných záruk
• Príprava leasingových ponúk, leasingových a poistných zmlúv a ich uvedenie do prevádzky, zabezpečenie podpisov na predmetných dokumentoch a nahratie do elektronického systému
• Evidencia realizovaných obchodných prípadov, vypracovávanie štatistík
• Komunikácia s existujúcimi a potencionálnymi klientmi spoločnosti

- práca v úspešnej dynamickej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zaujímavý balík benefitov
- možnosť profesionálneho a osobného rastu

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Do predmetu správy prosím uveďte: Account manager Bratislava. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Preferujeme skúsenosti z leasingu, prípadne skúsenosti na pozícii Obchodník/KAM min. 3 roky, obchodné schopnosti, skúsenosti s úpravami zmluvnej dokumentácie, reprezentatívne a príjemné vystupovanie, organizačné schopnosti, schopnosti strategického zmýšľania, vodičský preukaz skupiny B, ochota cestovať

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2324590  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou