F&I Manager

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Realizácia rokovaní s klientom, návrh a tvorba ponúk
* Príprava, zhromaždenie potrebných dokladov k realizácii obchodného prípadu, kompletizácia podkladov, vypracovanie analýz a komentárov
* Podpisovanie a kompletizícia leasingových zmlúv, realizácia obchodných prípadov
* Akvizičná činnosť u klientov
* Spolupráca s oddelením schvaľovania a oddelením poistenia pri realizácii obchodného prípadu
* Spolupráca so správou zmlúv a oddelením pohľadávok

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na doleuvedenú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, alebo obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* Predajné zručnosti, zákaznícka orientácia, príjemné vystupovanie
* Prax v oblasti obchodu alebo zákazníckeho servisu min. 3 roky
* Skúsenosti z oblasti leasingu, alebo predaja automobilov veľkou výhodou
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (schopnosť dohovoriť sa s prípadnými zahraničnými zákazníkmi)

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2092230  Dátum zverejnenia: 22.4.2015