Obchodník pre leasing strojov a dopravnej techniky

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava a realizácia obchodných prípadov v segmente technológií a nákladnej dopravnej techniky
• spracovávanie finančných analýz
• posudzovanie bonity klienta
• príprava lízingových ponúk a zmluvných dokumentov
• akvizičná činnosť, vyhľadávanie obchodných príležitostí
• udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s klientmi
• zodpovednosť za plnenie obchodného plánu

• zaujímavú a zodpovednú prácu
• dynamické pracovné prostredie
• široké možnosti profesionálneho a osobného rozvoja v rámci medzinárodnej bankovej skupiny
• výhodné čerpanie bankových produktov
• motivačný systém odmeňovania a iné zamestnanecké benefity

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Do predmetu prosím uveďte názov pozície. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme však kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• prax na pozícii obchodníka min. 3 roky, ideálne v oblasti lízingu alebo bankovníctva
• výborné komunikačné schopnosti, schopnosť vyjednávania
• dynamická osobnosť so zmyslom pre dôslednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
• vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
• analytické myslenie, tvorivosť
• schopnosť samostatnej aj tímovej práce

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2076423  Dátum zverejnenia: 10.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou