Senior Real estate Credit Officer

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Šancová 1, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o zverené portfólio klientov, primárne nehnuteľnosti
• Zabezpečovanie pravidelných review projektov; kontroly zmluvnej dokumentácie, schválených zabezpečení, a pod.
• Navrhovanie opatrení a stratégií ochrany práv UCL ako vlastníka nehnuteľností, vymáhania pohľadávok, predaja alebo iného využitia financovaných nehnuteľností
• Spolupráca s externými dodávateľmi (advokátske kancelárie, znalci, apod.)
• Spolupráca s inými oddeleniami v rámci výkonu svojej činnosti

• zaujímavú a zodpovednú prácu
• dynamické pracovné prostredie
• široké možnosti profesionálneho a osobného rozvoja v rámci medzinárodnej bankovej skupiny
• výhodné čerpanie bankových produktov
• motivačný systém odmeňovania a iné zamestnanecké benefity

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, prípadne ekonomocké

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Min. 3 ročná prax v oblasti v oblasti leasingu, poskytovania úverov a/alebo bankovníctva so zameraním na financovanie nehnuteľností
• Orientácia v právnych predpisoch upravujúcich problematiku konkurzu a reštrukturalizácie, znalosť problematiky nehnuteľností (právna úprava, kataster nehnuteľností)
• Znalosť problematiky vymáhania pohľadávok, konkurzov a reštrukturalizácií, poskytovania financovania formou leasingu (právna a účtovná povaha, zabezpečovacie inštitúty, a pod.)
• Orientácia v problematike tvorby účtovných a daňových opravných položiek, odpisov pohľadávok, orientácia v právnej úprave (problematika nehnuteľností, konkurz a reštrukturalizácia)
• Schopnosť samostatne pracovať
• Asertívna, dynamická osobnosť, profesionálne vystupovanie

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1982289  Dátum zverejnenia: 16.1.2015