Referent poistného oddelenia

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.2.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administrácia poistných zmlúv
• Predčasné ukončovanie zmlúv o financovaní - likvidácia poistných udalostí totálne škody vrátane odcudzení
• Likvidácia parciálnych škôd
• Riešenie neplatičov individuálneho poistenia a nedodaných vinkulácií

• zaujímavú a zodpovednú prácu
• dynamické pracovné prostredie
• široké možnosti profesionálneho a osobného rozvoja v rámci medzinárodnej bankovej skupiny
• výhodné čerpanie bankových produktov
• motivačný systém odmeňovania a iné zamestnanecké benefity

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Do predmetu uveďte názov pozície. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Všetky Vami zaslané materiály obsahujúce osobné údaje budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Logické myslenie, orientácia na detail a organizačné schopnosti
• Profesionálne vystupovanie – silná orientácia na klienta
• Schopnosť samostatne pracovať pod tlakom
• Asertívna, dynamická osobnosť
• VP sk. B - výhodou
• skúška v SAP (Slovenská kancelária poisťovateľov) výhodou
• AJ výhodou

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov