Senior Underwriter

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme Senior Underwritera pre korporátne schvaľovanie, ktorého súčasťou práce bude najmä:

- vyhodnocovanie bonity žiadateľov o financovanie najmä v oblasti financovania strojov a zariadení a nákladnej dopravnej techniky
- spracovanie finančných analýz na základe účtovných výkazov
- na základe zhodnotenia bonity žiadateľa o financovanie, podmienok financovania a posúdenia štruktúry zabezpečenia rozhodovanie o žiadosti o financovanie v rozsahu pridelenej osobnej schvaľovacej kompetencie
- príprava stanoviska k žiadostiam o financovanie v slovenskom alebo anglickom jazyku pre konečné rozhodnutie na lokálnej a skupinovej úrovni v prípade veľkých korporátnych klientov
- efektívna komunikácia najmä s obchodnými miestami a spoločnosťami v rámci bankovej skupiny v SR aj v zahraničí

- zaujímavú a zodpovednú prácu
- dynamické pracovné prostredie
- široké možnosti profesionálneho a osobného rozvoja v rámci medzinárodnej bankovej skupiny
- výhodné čerpanie bankových produktov
- motivačný systém odmeňovania a iné zamestnanecké benefity

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Do predmetu prosím uveďte názov pozície. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme však kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- požadovaná prax na podobnej pozícii v leasingovej spoločnosti prípadne bankovej či inej finančnej inštitúcii: minimálne 4 roky
- prehľad v oblasti účtovníctva, daní a financií
- veľmi dobré znalosti v oblasti finančných výkazov, finančnej analýzy klientov a ich podnikateľských zámerov
- minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa (zameranie, odbor: ekonómia)
- jazykové znalosti: Anglický jazyk - stupeň pokročilý je podmienkou
- znalosť MS Excel

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1899694  Dátum zverejnenia: 27.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou