Špecialista Back Office

UniCredit Services S.C.p.A., org. zl. Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytuje prevádzkovú podporu a zabezpečuje činnosti v oblasti back office treasury (účtovanie, realizovanie platieb, konfirmovanie, reklamácie) za použitia bankových softvérových aplikácií
- vykonáva bankové transakcie v súlade s existujúcimi platnými internými predpismi a vykonáva pridelené pracovné činnosti

Informácie o výberovom konaní

Pracovná ponuka na dobu určitú do 15.12.2015.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- spoľahlivosť, zodpovednosť, presnosť, flexibilita, zvládanie stresových situácií, samostatnosť, proaktívny prístup
- ochota ďalej sa vzdelávať

UniCredit Services (UCS) is a Group Global Company of services, providing Information and Communication Technology (ICT). UniCredit Services employs approximately 8 000 colleagues and operates in 9 Countries.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2019839  Dátum zverejnenia: 20.3.2015