Si absolvent? Staň sa trainee na našej pobočke v Bratislave!

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po predchádzajúcich úspešných ročníkoch trainee programov v UniCredit Bank chceme dať opäť príležitosť absolventom stredných, vyšších odborných, či vysokých škôl zúčastniť sa 6-mesačného plateného rozvojového programu na pozíciu BANKÁR.

Nemusíš byť absolventom so zameraním na oblasť financií, všetko potrebné ťa naučíme. Hľadáme potenciál u mladých ľudí, ktorí chcú kariérne rásť a pracovať na sebe.

Čo je vlastne trainee program?

  • Je to platený talentový program pre absolventov
  • Byť súčasťou trainee programu znamená, že dostaneš klasickú zmluvu na dobu neurčitú, plat a navyše sa ti budeme 6 mesiacov intenzívne venovať
  • Dostaneš školenia navyše a budeš môcť spoznať banku a bankovníctvo naozaj veľmi detailne
  • Po 6 mesiacoch Ti garantujeme pozíciu Bankára na jednej z našich bratislavských pobočiek

Ako u nás trainee program prebieha?

  • Prvé tri mesiace ťa čakajú školenia, ďalšie tri mesiace si budeš skúšať novo osvojené zručnosti v praxi a budeš mať možnosť stráviť niekoľko dní na inej pobočke a oddeleniach na centrále
  • Ďalšie mesiace sa budeš osobne stretávať s našimi zákazníkmi a naučíš sa, ako im poskytovať poradenstvo
  • Po šiestich mesiacoch nastúpiš na cieľovú pozíciu bankára
  • Na pozícii bankára bude tvojou náplňou práce komplexná obsluha klientov; budeš im radiť, ako sa starať o svoje financie, ako si sporiť alebo získať prostriedky na svoje aktuálne potreby

Hľadáme práve teba?

  • Si absolvent SŠ / VOŠ s max. praxou 5 rokov od ukončenia štúdia alebo absolvent VŠ s max. praxou 3 roky od ukončenia štúdia
  • Máš záujem o oblasť bankovníctva
  • Dokážeš zaujať, rýchlo sa orientovať a učiť sa novým veciam
  • Vieš veľmi dobre komunikovať

Chceš sa k nám pridať? Tak sa prihlás čo najskôr, prihlášky prijímame do 10.9.2017.

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3163022  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.