Mobilný klientsky poradca - Zvolen

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
okres Zvolen

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mobilný klientsky poradca je pre našu banku veľmi dôležitá pozícia. Zabezpečuje "vykrývanie" chýbajúcich kolegov na našich pobočkách (Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom) a pomáha v situáciách, kedy je na pobočkách veľký nápor klientov. Ako Mobilný klientsky poradca budete mať svoju "domovskú" pobočku a týždeň dopredu vždy dostanete rozpis, na ktorej pobočke Vás budú kolegovia potrebovať.

Budete mať takto možnosť spoznať prostredie rôznych pobočiek a učiť sa od viacerých svojich kolegov.

Na pobočky sa budete prepravovať poolovým autom alebo hromadnou dopravou, podľa vzdialenosti alebo zložitosti dopravovania.

Náplň práce:

  • Vykonávanie hotovostných a bezhotovostných bankových operácií, poskytovanie plného servisu k účtom klientov na obchodných miestach banky
  • Prezentácia bankových produktov a služieb, predaj retailových produktov a služieb, vrátane cross-sellingu
  • Udržiavanie kontaktov a dobrých vzťahov s klientmi
  • Príprava zmluvnej dokumentácie klientov, príprava riešenia pre zmluvy s klientami, úprava existujúcich zmlúv (v rámci svojich kompetencií)
  • Monitoring a analýza potreby klientov, predkladanie nápadov pre predaj produktov a služieb požadovaných klientami, poskytovanie spätnej väzby manažérom daného obchodného miesta o potrebách klientov a o ich spokojnosti
  • Zabezpečenie kvality služieb ponúkaných klientom, v súlade s vnútrobankovými pokynmi a nariadeniami

Čo potrebujete mať:

  • Ukončené SŠ vzdelanie
  • Základné znalosti a prehľad o bankových produktoch a službách
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Prax v komunikácii so zákazníkmi je veľkou výhodou
  • Výhodou je skúsenosť s prácou s hotovosťou/pokladňou

Čo ponúkame:

  • 100% preplatené stravné lístky
  • 4 Sickdays (regenerácia) do roka
  • Balíček zamestnaneckých bankových produktov
  • Účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
  • Každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov: penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3106571  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.