Bankár na pobočku CITY ARÉNA

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo sa Ti bude u nás páčiť?

• Pretože chceš VIAC- viac pre seba a pre klientov, s ktorými budeš komunikovať
• Máš veľa nápadov, chceš sa o ne podeliť so svojimi kolegami a inšpirovať sa ich skúsenosťou
• Budeš pracovať s produktmi, ktoré sú jednoduché, pochopiteľné a kvalitné- náš bežný účet U konto je účtom roku 2016
• Základný plat je síce fajn, ale Ty chceš sám/a rozhodovať o výške svojej výplaty
• Chceš chodiť na zaujímavé produktové aj soft- skills školenia, odborne a kariérne rásť vďaka podpore tvojho manažéra a lokálnym a medzinárodným talentovým programom

Čo ešte získaš?

• Každý má občas deň, kedy sa necíti úplne fit- preto budeš mať k dispozícií 4 dni regenerácie (sick days) do roka
• Na mesačnej báze ti na „virtuálnom účte“ pribudne 45 EUR, ktoré môžeš minúť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty...)
• Stravné lístky máš u nás 100% preplatené
• Organizujeme perfektnú Christmas party a iné podujatia počas roka
• Poskytneme Ti výhodné podmienky na bankové produkty

Čo robí u nás Bankár?

• Víta klienta s úsmevom a pomáha mu pri riešení jeho súčasnej finančnej situácie, plánovaní budúcnosti alebo plnení jeho snov
• Pozná konkurenciu a vie klientovi nájsť výhodné riešenie - či už je to finančná sloboda v podobe kreditnej karty, PRESTO úver pre okamžité financovanie alebo pravidelné investície pre tých, čo majú radšej rezervu
• Buduje si s klientom dlhodobý vzťah; ponúka mu produkt, ak má pre neho zmysel a odpovedá jeho potrebe- pretože spokojný klient sa k nemu rád vráti
• Pracuje s hotovosťou, zabezpečuje zmenárenskú činnosť a popritom sa s klientom porozpráva, aby zistil, či potrebuje ešte s niečím pomôcť- napr. ako si zabezpečiť základné úkony z pohodlia domova cez internet alebo smart banking

Čo potrebuješ na to, aby si sa stal Bankárom?

• Vedieť ako komunikovať s klientom tak, aby sa u nás cítil príjemne
• Chuť veľa sa učiť a nebáť sa predaja a práce s hotovosťou
• Základné znalosti o bankových produktoch- čo je úver, hypotéka, termínovaný účet, čo znamená investovať do fondov
• Privítame predchádzajúce skúsenosti s bankovníctvom, ale vôbec nie sú podmienkou
• Sedliacky rozum a základné počítačové zručnosti
• Stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3100339  Dátum zverejnenia: 13.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.