Produktový špecialista pre internet a mobile banking

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho česko- slovenského tímu hľadáme nadšenca pre internet a mobile banking. Tvojou úlohou bude komunikovať na úrovni skupiny so špecialistami, testovať a inovovať produkty a zlepšovať službu pre našich klientov.

Pozícia je ako stvorená pre samostatného človeka so schopnosťou presadzovať svoje nápady, vylepšovať, sledovať trendy a nasledovať potreby klienta (prostredníctvom zbierania spätnej väzby od kolegov v sieti a na call centre).

Je to výborná príležitosť ako vycibriť svoje komunikačné zručnosti a projektové myslenie.

Čomu sa budeš venovať?

  • Riadeniu projektov v oblasti mobilného a internetového bankovníctva (od návrhu až po implementáciu)
  • Optimalizácií a návrhom pre zlepšenie súčasných produktov
  • Príprave požiadavkov pre IT, test cases a užívateľskému testovaniu nových aplikácií
  • Podpore rastu aktívnych klientov, zvyšovaniu obchodnej aktivity a generovaniu leadov pre pobočky a digital sales
  • Spolupráci s kolegami naprieč bankou- ostatné produktové oddelenia, Identity & Communication, CRM a IT
  • Sledovaniu klientskych požiadaviek a taktiež konkurencie

Hľadáme človeka ktorý má:

  • Znalosť bankových (retailových) produktov a procesov (účty, karty, úvery, investície...)
  • Pozitívny vzťah k novým technológiám a mobilným aplikáciám
  • Aktívnu angličtinu
  • Skúsenosti s tvorbou produktov v oblasti mobilného či internetového bankovníctva sú veľkou výhodou
  • Skúsenosti s projektovým riadením (PRINCE, Lena Six Sigma, SCRUM, AGILE...) sú výhodou

Čo ti ponúkame?

  • 100% preplatené stravné lístky
  • 4 Sickdays (regenerácia) do roka
  • Balíček zamestnaneckých bankových produktov
  • Účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
  • Každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov (45 EUR mesačne):
penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2995919  Dátum zverejnenia: 3.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.