Hľadáme Osobného Bankára na pobočku Hlohovec

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec, okres Hlohovec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého baví predaj a spracovanie hypotekárnych úverov a investičných produktov a je zameraný na starostlivosť o affluentnú klientelu.

ČO BUDE VAŠOU NÁPLŇOU PRÁCE:

  • Aktívna obchodná a akvizičná činnosť v segmente affluent
  • Vytváranie a udržiavanie vzťahov s retailovými klientmi
  • Poskytovanie profesionálneho poradenstva klientom v maximálnom rozsahu, aktívny cross - selling podľa individuálnych a obchodných potrieb klientov
  • Predaj produktov a poskytovanie bankových služieb vo zverenom segmente

PRE TÚTO PRÁCU POTREBUJETE MAŤ:

  • Prax v bankovníctve 2 roky
  • Zameranie na potreby klienta
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Pokročilú úroveň práce s PC – MS Office
  • Znalosť zvereného klientskeho segmentu v mieste budúceho pôsobiska

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

  • 100% preplatené stravné lístky
  • 4 Sickdays (regenerácia) do roka
  • Balíček zamestnaneckých bankových produktov
  • Účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
  • Každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov:
penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2995744  Dátum zverejnenia: 3.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.