Špecialista zákazníckeho centra- produktová help linka

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu špecialistu zákazníckeho centra do tímu produktovej help linky v Liptovskom Mikuláši. Na tejto pozícii bude Vašou náplňou najmä telefonická a elektronická komunikácia so zamestnancami pobočiek a taktiež zodpovedanie otázok, súvisiacich s podporou produktov a procesov hlavne v oblasti úverových produktov, platobných kariet, transakčných produktov, internetového bankovníctva, investícií a prípadne poistenia. Prevádzková doba linky je v pracovné dni od 9:00 do 17:00 hod.

PRE TÚTO PRÁCU POTREBUJETE MAŤ:

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti bankovníctva/finančníctva
  • Veľmi dobrú orientáciu v bankových produktoch
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Vysokú úroveň komunikačných zručností, priateľské vystupovanie
  • Zodpovedný a spoľahlivý prístup
  • MS Office- pokročilý
  • Ochotu učiť sa nové veci a aktívne študovať metodiku k produktom

ČO BUDE VAŠOU PRACOVNOU NÁPLŇOU:

  • Zabezpečenie produktovo - procesnej podpory pre obchodnú sieť v oblasti úverových produktov, platobných kariet, transakčných produktov, internetového bankovníctva, investícií a prípadne poistenia
  • Zabezpečenie servisu pre obchodnú sieť
  • Spracovanie požiadaviek a reklamácii klientov
  • Realizáciu rôznych prieskumov spokojnosti
  • Podpora pri spracovaní b/o aktivít zákazníckej linky
  • Realizácia vyššej technickej podpory pre internetové bankovníctvo.

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

  • 100% preplatené stravné lístky
  • 4 Sickdays (regenerácia) do roka
  • Balíček zamestnaneckých bankových produktov
  • Účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
  • Každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2930518  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.