Osobný bankár (Hypotéky a investície) - Galanta

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Galanta, okres Galanta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Predaj a servis k predaju hypotekárnych úverov
  • Aktívna obchodná a akvizičná činnosť v segmente bonitných klientov
  • Vytváranie a udržiavanie vzťahov s retailovými klientmi
  • Predaj širokej škály produktov retailového bankovníctva a poskytovanie bankových služieb
  • Cielená obchodná činnosť vo zverenom segmente a portfóliu klientov v mieste pôsobiska.

Požiadavky na uchádzača

  • Hľadáme aktívnych, iniciatívnych záujemcov s výbornými komunikačnými schopnosťami, schopnosťou predávať a ponúkať produkty spoločnosti
  • Požadujeme SŠ prípadne VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Prax v bankovníctve je podmienkou (skúsenosť s prácou s klientom je základným predpokladom k vykonávanej práci)
  • Vítaná skúsenosť s prácou s hypotekárnym financovaním
  • Znalosť MS OFFICE na pokročilej úrovni
  • Aktivita, komunikatívnosť, pozitívna orientácia
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Zameranie na dosahovanie stanovených obchodných cieľov
  • Znalosť zvereného klientskeho segmentu v mieste budúceho pôsobiska je výhodou

Ponúkame

  • Práca a kariéra v nadnárodnej spoločnosti
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Ostatné zamestnanecké výhody obvyklé v bankovom sektore

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2814966  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.