Špecialista štrukturovaného financovania

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste:

  • Plánovanie a účasť pri akvizícii nových klientov v spolupráci s centrami firemných zákazníkov
  • Vykonávanie úverových analýz klientov, príprava finančných modelov (P / L, BS, CF) a analýza trhu
  • Zostavovanie úverových transakcií - najprv s pomocou ostatných kolegov, následne samostatne
  • Príprava úverových návrhov a aktívna účasť na schvaľovacom procese (komunikácia s risk manažmentom)
  • Príprava a dojednávanie úverovej dokumentácie (v spolupráci s externými a internými právnikmi)
  • Monitoring portfólia vlastných klientov, ročné revízie, prolongácie, Waiver

  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo právneho zamerania
  • Minimálne 2 roky skúseností v oblasti úverovej analýzy
  • Skúsenosť s prípravou úverových a zaisťovacích zmlúv
  • Skúsenosť s modelovaním finančných plánov výhodou
  • Výborná znalosť anglického jazyka (schopnosť plynule komunikovať na odbornej úrovni)
  • MS Office s dôrazom na veľmi dobrú schopnosť práce s Excelom
  • Komunikatívnosť, vyjednávacie zručnosti, analytické uvažovania, časová flexibilita

Ponúkame

  • Pracovnú príležitosť v rámci medzinárodnej spoločnosti
  • Silné a perspektivní zázemie
  • Nadštandardné zamestnanecké benefity
  • Propracovaný systém (aj medzinároneho) vzdelavania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2736880  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.