Klientský poradca - Dunajská Streda

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Dunajská Streda, Trnava, okres Dunajská Streda, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadám nového kolegu či kolegyňu. Hľadám človeka, ktorý nebude čakať kým práca príde sama, ale ktorý sám bude vyhľadávať príležitosti, ako splniť svoje úlohy. Hľadám človeka, ktorý sa chce stať odborným poradcom pre svojich klientov, a ktorého bude tešiť, že sa na neho jeho klienti môžu s dôverou obrátiť.

IDEÁLNY KANDIDÁT:

  • je energická osobnosť
  • má motiváciu plniť obchodné ciele a rozvíjať pracovné kompetencie
  • je tímový hráč schopný prijímať i poskytovať podporu ostatným v tíme
  • je schopný vyťažiť potenciál zvereného klientskeho portfólia
  • je schopný nadviazať spoluprácu a buduje obchodné vzťahy s externými partnermi banky
  • je lojálny k spoločnosti a pobočke

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vykonávanie činností súvisiacich s bežnými bankovými operáciami (vklady a výbery, platobné príkazy, zmenárenské služby)
  • hmotná zodpovednosť za pridelenú hotovosť, správa pokladnice
  • vykonávanie aktívneho poradenstva klientom s cieľom maximálne uspokojiť potreby klientov a zároveň zisk spoločnosti
  • aktívny predaj bankových produktov (bežné a sporiace účty; úverové produkty – spotrebné úvery, kreditné karty; poistné a investičné produkty)

ČO ODO MŇA AKO MANAŽÉRA POBOČKY MÔŽETE OČAKÁVAŤ:

  • som manažér, ktorý vie oceniť dobrú prácu
  • som tímový hráč a podporujem spoluprácu v tíme
  • som manažér, ktorý svojmu tímu dáva spätnú väzbu, chváli za dobrú prácu a pomáha s prekážkami
  • dávam priestor samostatnosti, ale netolerujem individualizmus
  • podporujem svoj tím a riadim osobný rozvoj jednotlivcov

ČO VÁM MÔŽEM PONÚKNUŤ:

  • podporu a odovzdávanie skúseností pri získavaní odborných znalostí a zručností
  • príjemné, moderné a profesionálne prostredie v priateľskom kolektíve
  • rozvoj pracovných kompetencií
  • benefit plánovaného kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2724724  Dátum zverejnenia: 14.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.