Špecialista rozvoja procesov, Optimalizácia pobočkovej siete

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste:

  • Optimalizácia retailových pobočiek
  • Analýza a definovanie servisného modelu obsluhy klientov
  • Koordinácia rekonštrukcií a relokácií pobočiek v spolupráci s vybranými útvarmi banky (plánovanie návratnosti investícií, spolupodieľanie sa na obchodných plánoch pobočiek)
  • Analýza interných procesov a návrh na zlepšenie (s dopadom na pobočky)
  • Účasť na projektoch týkajúcich sa pobočkovej siete
  • Analýza a optimalizácia kontrolných činností na pobočkách (nastavenie procesov supervízie nad primárnymi kontrolami, reporting pre manažment)
  • Všeobecná podpora a priama komunikácia s pobočkovou sieťou a ostatnými útvarmi banky
  • Podpora pri implementácií auditných opatrení a riešení záležitosti spojených s operatívnymi rizikami

Požiadavky na kandidáta:

  • Zdravé sebavedomie a vysoká miera samostatnosti
  • Výborné organizačné, komunikačné a argumentačné schopnosti
  • Schopnosť analyzovať problém, navrhnúť a implementovať riešenie (projektový prístup k riešeniu)
  • Zručnosti v oblasti riadenia obchodných rokovaní v rámci banky (organizácia, vedenie)
  • VŠ vzdelanie
  • Prax min. 3- 5 rokov v bankovníctve alebo príbuznom odbore (skúsenosti s koordináciou interných činností vo väčšej firme je výhodou)
  • Pokročilá znalosť MS Outlook, Powerpoint a Excel (napr. príprava štatistík)
  • Anglický jazyk – aktívne, príprava analýz a prezentácií pre vedenie banky
  • Vodičský preukaz

Ponúkame:

  • Pestru a zodpovednú pracovnú nápln
  • Prostredie medzinárodnej spoločnosti
  • Príležitost profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2658364  Dátum zverejnenia: 22.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.