Brigádnik pre Workout a Compliance

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent VŠ ekonomického smeru a rád by si získal skúsenosti z bankového sektora? Pokiaľ si šikovný, samostatný a láka ťa práca v našej spoločnosti, ponúkame ti možnosť stať sa administratívnou podporou na útvaroch Workout/Compliance.

Čo bude náplňou práce?

  • Vybavovanie administratívnej agendy v rámci útvarov Workout/Compliance
  • Príprava podkladov pre činnosť oddelení
  • Zisťovanie a dohľadávanie informácií a dokumentov
  • Spracovanie požiadaviek
  • Skenovanie, zakladanie, doručenie dokumentov

Čo očakávame od kandidáta?

  • vysokoškolské vzdelanie (ekonomický smer výhodou)
  • praktické zručnosti v MS Office (najmä Excel)
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni výhodou
  • dochádzku 3 - 5 x týždenne, max. 20 hodín týždenne
  • systémovosť, samostatnosť, zmysel pre poriadok
  • schopnosť rýchlo sa orientovať a učiť sa novým veciam

Čo v rámci dohody / brigády ponúkame?

  • prácu v nadnárodnej spoločnosti
  • príležitosť získať prax v bankovom sektore
  • možnosť odborného rozvoja a vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2622920  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.