Špecialista reportingu (testovanie programu)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

  • Overovanie kvality dodaných programových úprav regulačného reportingu (ČNB / NBS) – na úrovni aplikácie
  • Testovanie programových úprav regulačného reportingu pre vybrané oblasti, napr. klient, účet, atď.
  • Pomoc pri príprave prípadov pre vybrané oblasti, definovanie požiadaviek na testovacie dáta
  • Testovanie priradených prípadov, evidovanie chýb (defektov), testovanie opráv
  • Práca s testovacím nástrojom (HPQC) – nahranie testovaných prípadov, zaznamenanie výsledkov testu, založenie defektov, atď.
  • Reportovanie stavu testovanie koordinátorovi

Požadujeme - odborné znalosti

  • MS Excel, MS Access na pokročilej úrovni
  • Znalosť SQL na pokročilej úrovni
  • Znalosť SAS DB, FIRE vítaná
  • Znalosť bankových produktov výhodou
  • Znalosť metodiky testovania výhodou

Požadujeme – všeobecné predpoklady

  • Schopnosť a ochota pracovať v tíme
  • Komunikačné schopnosti
  • Analytické myslenie
  • Pokročilá znalosť angličtiny

Ponúkame

  • Zaujímavú pracovnú skúsenosť v rámci nového projektu v banke
  • Priateľský kolektív
  • Rozšírenie si znalostí a skúseností výmenou informácií v rámci tímu
  • Pracovná zmluva na dobu určitú na 1 rok

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2549478  Dátum zverejnenia: 5.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.