Private Banking Products and Advisory Specialist

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

• Zodpovednosť za produktový vývoj vo všetkých oblastiach Privátneho bankovníctva: investície, transakčné a depozitné produkty, úvery
• Vylepšovanie produktovej ponuky a príprava nových riešení pre klientov
• Riešenia individualizované na mieru pre potreby jednotlivých klientov
• Komplexný prístup k vývoju produktov: zistenie obchodného potenciálu, dopytu klientov, ponuky konkurencie, riešenie právnych a daňových dopadov, regulatórnych otázok, technických obmedzení, nastavení procesov vo vnútri banky
• Kooperácia s partnermi banky: investičnými spoločnosťami, správcami podielových fondov, poradcami pre právne a daňové otázky
• Kooperácia v rámci skupiny UniCredit: Viedeň, Nemecko, Taliansko
• Riadenie alebo participácia na projektoch: nové nástroje pre investičné poradenstvo, on-line platforma pre Privátnych klientov, strategický projekt Private banking/Top affluent
• Podpora privátnych bankárov pri stretnutiach s klientmi, príprava klientskych ponúk
• Zodpovednosť za compliance s MiFID II a ďalšiu reguláciu

Požadujeme

• Analytické schopnosti a kreativita
• Proaktivita a orientácia na výsledky
• Odolnosť voči stresu, flexibilita
• Pozitívni prístup k inováciám, chuť prinášať zlepšenia pre bankárov i klientov
• Schopnosť samostatne riešiť úlohy, ale tiež organizovať a viesť projektový tým
• Veľmi dobrá znalosť angličtiny
• Pokročilá znalosť MS Office
Výhodou sú:
• Skúsenosti s produktovým portfóliom pre klientov Privátneho bankovníctva
• Orientácia v problematike investícii a finančných trhov
• Skúsenosti s pracou s databázami/ znalosť SQL

Ponúkame

  • Práca a kariéra v nadnárodnej spoločnosti, možnosť profesionálneho rastu.
  • Zaujímavý balík zamestnaneckých výhod.
  • Možnosť odborného rozvoja a vzdelávania.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2549477  Dátum zverejnenia: 5.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.