Špecialista vnútorného auditu - Bratislava

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu vnútorného auditu aktuálne hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Špecialista vnútorného auditu - zameranie na audit procesov v pobočkovej sieti.

Čo Vás čaká za úlohy:

  • zabezpečovať prípravu a zameranie jednotlivých auditov
  • zaisťovať prevedenie audítorských zákaziek v súlade s audítorskou metodikou (interný aj medzinárodný v rámci skupiny UniCredit)
  • zabezpečovať spracovanie audítorskej dokumentácie, vyhodnocovať výsledky auditu (aj pre prezentáciu TOP managementu)
  • nadefinovať odporúčania k identifikovaným zisteniam a sledovať ich plnenie a tiež podávať informácie TOP managementu)
  • posudzovať systém, účinnosť riadenia a efektívnosť základných prvkov riadiaceho a kontrolného systému
  • podieľať sa na spoločných auditoch v rámci skupiny UniCredit Group alebo kontrolách vykonávaných externými subjektmi
  • aktívne komunikovať s ostatnými útvarmi banky a skupinovým auditom

Čo musí spl'ňat ideálny kandidát:

  • integritu a dôveryhodnosť (rokovania v súlade s hodnotami banky, osobná zodpovednosť, prijímanie spätnej väzby)
  • neustále proaktívny prístup a pozitívnu vnútornú energiu
  • dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti, profesionálne vystupovanie, tímový duch
  • schopnosť' analytického prístupu, zameranie na kľúčové riziká a príčiny problémov
  • pokročilú AJ (aktívne slovom i písmom)
  • VŠ vzdelanie + 3 roky praxe v oblasti interného a / alebo externého auditu, popr. 5 rokov praxe v príbuznom odbore (riadenie rizík, credit underwriting, corporate alebo retail credit pod.)
  • orientáciu na niektorú z nasledujúcich oblastí (riadenie úverového rizika, korporátne úvery, procesy v pobočkovej sieti) veľkou výhodou
  • pokročilé znalosti MS Excel pre analýzu a spracovanie dát, užívateľské znalosti MS Word resp. power point pre prezentácie výsledkov
  • základy MS Access či iných databázových aplikácií a znalosť SQL výhodou
  • vodičské oprávnenia typu B výhodou
  • certifikácia CIA, ACCA, Lean Six Sigma výhodou

Čo Vám v tejto pozíci ponúkame:

  • príležitosť vlastnej kreativity, nápadov a návrhov, samostatnosť a s tým súvisiacu zodpovednosť'
  • príležitosť aktívne sa zúčastňovať zmien a kľúčových projektov v banke aj v skupine
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, neustáleho osobného i profesionálneho rastu
  • zaujímavé finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2529227  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.