Špecialista ľudských zdrojov, Bratislava

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • agenda expatriotov pre SR a ČR, príprava podkladov k zmluvnej dokumentácii, príprava zmluvnej dokumentácie, komunikácia s BPs v rámci skupiny, externým daňovým poradcom, zadávanie údajov do skupinového systému, príprava podkladov pre spracovanie miezd expatriotov
  • spravovanie benefitného systému pre zamestnancov, kafetéria,
  • príprava podkladov pre externého spracovateľa miezd
  • podpora pri kolektívnom vyjednávaní

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického( právneho) zamerania (znalosť českej i slovenskej pracovnej - právnej legislatívy)
  • schopnosť interpretovať a aplikovať legislatívu a podnikové normy v praxi
  • angličtina na komunikačnej úrovni slovom aj písmom
  • analytické myslenie a myslenie v súvislostiach
  • komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme
  • pokročilé znalosti MS Office (Excel, Word), schopnosť používať rôzne IT aplikácie a pracovať s databázami
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • prax v oblasti personalistiky, mzdovej agendy, agendy expatriotov výhoda

Ponúkame:

  • samostatnú pracovnú pozíciu s veľkým priestorom pre sebarealizáciu
  • príležitosť pre ďalší osobný a odborný rast
  • stabilné pracovné zázemie
  • nadštandardné zamestnanecké benefity a zamestnaneckú péči

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2341154  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.