Špecialista ATL/BTL marketingovej komunikácie

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Podieľanie sa na zastrešení ATL a BTL marketingových aktivít UniCredit Bank SK vrátane ich plánovania, exekúcie a vyhodnotenia
  • Participácia na definovaní komunikačnej stratégie spoločnosti
  • Aktívna komunikácia a zabezpečenie lokálne schvaľovanie marketingových nosičov s Právnym oddelením a Compliance
• Podieľanie sa na exekúcii reklamných kampaní od plánovania, prijatia briefu až po realizáciu kampane a jej vyhodnotenie – spracovanie Produktového briefu, vytvorenie komunikačného briefu, briefovanie kreatívnej a mediálnej agentúry, zabezpečenie súčinnosti všetkých zúčastnených strán, dodržiavanie budgetu a timingu kampaní, predkladanie výstupov na schválenie, vedenie a zabezpečovanie mítingov a prezentácií ku kampaniam, vyhodnocovanie kampaní
  • Zabezpečovanie direct marketingových aktivít, pravidelné newslettre
  • Koordinácia PR aktivít a social média k zvereným kampaniam
  • Spoluzodpovednosť za napĺňanie cieľov a dosahovanie stanovených KPIs
  • Podieľanie sa na starostlivosti o značku
  • Zodpovednosť za zverený budget v rámci kampaní a marketingových aktivít
  • Priebežné hodnotenie a vyhodnocovanie realizovaných reklamných kampaní
  • Sledovanie a analýza konkurencie vrátane návrhu/odporúčania vhodných aktivít a krokov s tým súvisiacich
  • Pravidelné sledovanie noviniek a príležitostí na trhu a predkladanie odporúčania pre kampane UCB
  • Príprava a realizácia propagačných materiálov (letáky, plagáty, brožúry), návrh a copywriting
  • Realizácia kreatívnych riešení pre segment Retail (depozitá, platobné karty, úvery, balíky služieb atď.)

Požiadavky na kandidáta:

NEVYHNUTNOU PODMIENKOU je:
  • dokončené SŠ / VŠ + minimálne 3 roky praxe v marketingu
  • skúsenosť s tvorbou reklamných kampaní podmienkou
  • skúsenosť s riadením projektov
  • znalosť ATL aj BTL aktivít
  • výborná znalosť slovenského trhu
  • slovenský jazyk na úrovni rodeného hovorcu, pokročilá angličtina
  • výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
  • veľmi dobré analytické a koncepčné myslenie
  • spoľahlivosť, samostatnosť, dynamickosť a záujem učiť sa nové veci
  • odolnosť voči stresu

  • Práca a kariéra v nadnárodnej spoločnosti, možnosť profesionálneho rastu.
  • Zaujímavý balík zamestnaneckých výhod.
  • Možnosť odborného rozvoja a vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2233114  Dátum zverejnenia: 23.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.