Credit Risk Manager

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Identifikácia a analýza úverových rizík klientov firemnej klientely
  • Rozhodovanie o poskytovaní úverových produktov klientom
  • Participácie v jednotlivých úverových výboroch podľa schvaľovacích kompetencií
  • Poradenstvo obchodným miestam k používaným nástrojom underwritingu

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického smeru
  • Minimálne 2-ročné skúsenosti z oblasti financií, účtovníctva alebo audítorstva, prax v bankovníctve výhodou
  • Analytické schopnosti
  • Anglický jazyk
  • Znalosť MS Office
  • Spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť
  • Vysoké pracovné nasadenie

Ponúkame:

  • Práca a kariéra v nadnárodnej spoločnosti, možnosť profesionálneho rastu
  • Zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
  • Možnosť odborného rozvoja a vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2225058  Dátum zverejnenia: 17.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.