Privátny bankár

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou tejto práce bude:

  • aktívna obchodná a akvizičná činnosť s privátnou klientelou,
  • nadštandardná starostlivosť o klienta,
  • poskytovanie služieb a spravovanie portfolia privátnych klientov,
  • zopdovednosť a dosahovanie stanovených obchodných cieľov v privátnom segmente

Požiadavky na kandidáta:

  • vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • znalosť podnikateľského prostredia a privátnej klientely v regióne,
  • min. 4 ročná banková, resp. obchodná prax,
  • znalosť retailových produktov a služieb,
  • znalosť anglického jazyka na urovni pokročilý
  • vodičský preukaz

Osobnostný profil vhodného kandidáta:

  • samostatný a aktívny jedinec, akceptovaný privátnou klientelou,
  • komunikatívny,
  • zameraný na úspech a výsledky

Ponúkame:

  • zázemie silnej medzinárodnej finančnej skupiny
  • nadštandardné zamestnanecké benefity
  • školenie a profesijný rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2201518  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.