Vzťahový manažér pre Small Business - Bratislava

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prezentácia a predaj retailových bankových a crosselingových produktov a služieb klientom zo segmentu malých a stredných podnikov
  • Obsluha klientov, aktívny predaj a poradenstvo
  • Starostlivost o zverený segment klientov, správa portfólia
  • Výkon akvizičnej činnosti a získavanie novej klientely

Požiadavky na kandidáta

  • SŠ prípadne VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Dobrá znalosti účtovníctva a finančnej analýzy je podmienkou
  • Prax v bankovníctve nutná, prax práce s klientom je nutnou podmienkou úspešného výkonu práce na tejto pozícií
  • Dobrá znalosť regiónu
  • Dobré komunikačné a predajné schopnosti
  • Znalosť práce s MS Office
  • Vítaná znalosť anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práca a kariéra v nadnárodnej spoločnosti
  • Možnosť profesionálneho rastu.
  • Ostatné zamestnanecké výhody obvyklé v bankovom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2192591  Dátum zverejnenia: 22.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.