Poradca firemnej klientely pre SME - Trenčín

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa vlastného portfólia klientov v uvedenom regióne s cieľom zabezpečiť rast výnosov
• Akvizícia nových SME klientov v regióne
• Zabezpečovať vysoko profesionálny a kvalitný servis a poradenstvo týmto klientom
• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie akvizičných príležitostí
• X- a up-sell SME klientov bankovými produktmi
• Plnenie štandardov obsluhy klientov v SME
• Spolupráca s úverovými analytikmi na príprave úverových návrhov
• Uzatváranie zmlúv s klientmi
• Monitoring situácie klientov vr. Navrhovania opatrení
• Zabezpečovanie rozvoja a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi
• Sledovanie podnikateľského prostredia a konkurencie vo zverenom regióne
• Aktívna komunikácia s ostatnými útvarmi banky

Práca a kariéra v nadnárodnej spoločnosti, možnosť profesionálneho rastu. Zaujímavý balík zamestnaneckých výhod. Možnosť odborného rozvoja a vzdelávania.

Vaše žiadosti s profesijným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku posielajte poštou alebo e-mailom najneskôr do 2 týždňov od zverejnenia ponuky. Vo Vašej žiadosti prosím uveďte názov pozície a miesto výkonu práce.

Vo Vašej žiadosti uveďte prosím Váš súhlas na spracovanie osobných údajov pre potreby uchovania v databáze UniCredit Bank Czech Republik and Slovakia, a. s. počas doby jedného roka.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme môcť odpovedať len kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor po splnení požadovaných kritérií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• VŠ vzdelanie (SŠ s maturitou) + min. 2 roky banková prax v korporátnom (SME) segmente
• Veľmi dobrú znalosť korporátnych bankových produktov (platobný styk, depozitné aj úverové produkty)
• Veľmi dobrú znalosť podnikateľského prostredia a potrieb v SME
• Základná znalosť účtovníctva a finančnej (úverovej) analýzy
• Angličtina slovom aj písmom (min. na úrovni intermediate)
• MS Office - užívateľsky solídna znalosť Excell
• Výborné obchodné a komunikačné zručnosti
• Aktívny prístup k získavaniu obchodu
• Samostatnosť, zodpovednosť, aktívny prístup

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1934187  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou