Rekruter pre UNICEF Slovensko

Slovenský výbor pre UNICEF

Miesto práce
Michalská 7, P. O. BOX 52, 810 00 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete si privyrobiť popri štúdiu či vo voľnom čase a zároveň pomáhať tým, čo to naozaj potrebujú?
Radi by ste si vylepšili životopis o zamestnávateľmi cenenú skúsenosť, prípadne chcete byť viac spoločensky užitoční?

V rámci projektu Face to Face hľadáme do tímu nových brigádnikov, ktorí budú pracovať na aktívnom nábore pravidelných prispievateľov.

Náplň práce:
Budete pracovať v skupinách na verejných priestranstvách po celej Bratislave, prípadne vo vlastných komunitách
Budete informovať ľudí o našej práci a získavať tak pravidelných prispievateľov
Budete riadne vyškolení
Prácu si môžete rozložiť podľa svojich možností
Odmenou Vám bude nielen fixná hodinová mzda a denné bonusy, ale aj zázemie v najväčšej svetovej humanitárnej organizácií, ktorá každodenne zachraňuje tisíce detských životov.

Úvodné školenie.
Stabiná práca, HPP.
Možnosť dlhodobej spolupráce.
Prostredie medzinárodnej spoločnosti, ktorá má viac ako 60 rokov skúsenosti so záchranou detských životov.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Pomoc v napĺňaní misie UNICEF.

Informácie o výberovom konaní

Nábor nových rekruterov prebieha priebežne.
Záujemcov o pracovnú pozíciu budeme informovať e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

veľmi dobré komunikačné schopnosti
zodpovednosť, samostatnosť
reprezentatívne vystupovanie

Slovenský výbor pre UNICEF je organizáciou, ktorá je s Detským fondom UNICEF spojená akreditačnou dohodou. Našim cieľom je chrániť životy detí a pomáhať im. Naša práca je plne závislá od dobrovoľných príspevkov našich darcov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2283084  Dátum zverejnenia: 9.10.2015