Laborant Chemik / Pracovník na oddelení kvality

UNI - TECH, s. r. o.

Miesto práce
okres Považská Bystrica, okres Púchov
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa pracovného zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť UNI-TECH plánuje rozširovať výrobu a hľadá nových zamestnancov so skúsenosťami (chemické zameranie) na oddelení kvality s výkonom práce v Púchove alebo Považskej Bystrici.

- príprava a testovanie vzoriek
- kontrola expedície a vyhodnocovanie kvality výrobkov
- práca v laboratóriu sa vykonáva na dve zmeny (nočná zmena občasne)
- práca v kancelárii (jednozmenná prevádzka) - zaradenie podľa skúseností (zhodnotenie bude až po pohovore)
- odborné zaškolenie v skúšobnej dobe v Púchove

Predpoklady:
- SŠ/VŠ vzdelanie, chémia
- znalosť anglického výhodou
- znalosť MS Office (ak pozícia bude v kancelárii)
- odborná prax v laboratóriu, alebo na oddelení R&D

- príplatky za prácu nadčas nad rámec zákona!
- príplatky za prácu vo sviatok nad rámec zákona!
- dochádzkový bonus (už v skúšobnej dobe)
- mesačné a ročné odmeny za výkon
- možnosť kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve
- závodné stravovanie (doplatok zamestnanca 80 centov)
- pravidelné darčekové pozornosti (narodeniny)
- spoločenské akcie

Štruktúrovaný životopis s uvedením názvu pozície "Laborant" e-mailom na [email protected]

K žiadosti pridajte Váš súhlas v znení: "Týmto dávam súhlas spoločnosti UNI-TECH, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise po dobu 12 mes., v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov".

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť UNI - TECH, s.r.o. je významný zahraničný výrobca a dodávateľ tesniacich tmelov určených pre automobilový priemysel pôsobiaca na Slovensku od roku 2006.

Zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku s uvedením názvu pozície e-mailom na [email protected].

Viac informácií ma http://www.unitechcorp.com/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2823484  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, podľa pracovného zaradenia