Predavačka v mini potravinách - ČAŇA, VALALIKY, Košice

UNI, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
ČAŇA, Valaliky, Košice - KVP, Ťahan., Nad jazerom
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predavačka potravinárskeho tovaru v potravinách s pultovým predajom.

Predpokladom pre prijatie je komunikatívnosť, slušné vystupovanie, bezúhonnosť a ovládanie základov práce s počítačom vzhľadom k obsluhe počítačovej pokladne.

osobné hodnotenie + možnosť nákupu výrobkov zamestnávateľa s 50% zľavou.

Žiadosť o prijatie do zamestnania a profesijný štruktúrovaný životopis zasielajte výlučne na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárske, obchodné, nie je podmienkou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Predpokladom pre prijatie je ovládanie základov práce s počítačom vzhľadom k obsluhe počítačovej pokladne, ďalej komunikatívnosť, slušné vystupovanie a bezúhonnosť. Vzdelanie v potravinárskej oblasti je výhodou.

Pekárenská a cukrárenská výroba, prevádzky Košice, Košice okolie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNI, spol. s r.o., Košice
Bauerova 1
040 23 Kosice
ID: 2253135   Dátum zverejnenia: 4.11.2016