Obchodný zástupca

UMYTO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
300 - 600 EUR/mesiackonečné mzdové podmienky závisia od schopností uchádzača a odpracovaného času

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Obchodný zástupca.

Náplň práce

- Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
- Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
- Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
- Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
- Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
- Práca s ľuďmi, vedenie pohovorov.
- Získavanie novej pracovnej sily na objekty existujúcich alebo budúcich klientov.

Požiadavky na uchádzača:

- Spoľahlivosť, dôveryhodnosť
- zodpovednosť, pracovitosť
- Dôveryhodnosť
- Príjemné vystupovanie, obchodný duch
- Pokročilé ovládanie slovenského jazyka
- Ovládanie Microsoft Office/Excel/Powerpoint/Outlook balíka
- Vodičský preukaz B

Plat sa pohybuje o 5 EUR/ hod. v čistom. Platové podmienky závisia od vzájomnej dohody.

V prípade záujmu Vás poprosíme poslať štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na [email protected].

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- príjemná pracovná atmosféra
- možnosť uplatnenia kreativity a vlastných nápadov

V prípade záujmu pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, marketing, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť

Spoločnosť UMYTO s.r.o. pôsobí v oblasti poskytovania kompletných upratovacích, stavebných a záhradných služieb už viac ako 10 rokov. Dbáme na kvalitu, rýchlosť a profesionálny prístup k našim klientom, medzi ktorých patria mnohé nadnárodné spoločnosti ale aj lokálne firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1912169  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac