Ochotná poradkyňa zdravej výživy pod zn. NATURHOUSE v Skalici (v kamennej prevádzke)

Umne, spol. s r. o.

Miesto práce
Skalica na Slovensku, Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac800 € - 1200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborné poradenstvo v oblasti zdravej výživy,
- vedenie a rozvoj pobočky NATURHOUSE v Skalici,
- akvizícia - získavanie nových zákazníkov osobným kontaktom,
- reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému.

- bonusové odmeňovanie (trojzložková mzda pozostáva zo základnej mzdy + odmeny za získaného klienta + odmeny z obratu po splnení stanoveného plánu),
- príjemné pracovné prostredie,
- vstupné školenie a kontinuálne odborné vzdelávanie v odbore na pravidelných firemných workshopoch,
- zmysluplná práca s rozvojom vlastnej osobnosti.

Pre zabehnutú predajňu NATURHOUSE v Skalici hľadáme na posilnenie nášho tímu výživovú poradkyňu. Väčšinu klientov NATURHOUSE tvoria ženy, preto aj samotná práca je vhodná skôr pre športovo zamerané ženy, ktoré inklinujú ku zdravej výžive a túžia po ďalšom odbornom vzdelaní v danej oblasti a uvedené povolanie berú ako osobnú výzvu.

Každému poradcovi NATURHOUSE je poskytnuté úvodné zaškolenie. Školenie sa uskutočňuje v Prahe po dobu 3 týždňov (náklady na školenie hradí zamestnávateľ).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikácia na vysokej úrovni,
- chuť pracovať a vzdelávať sa,
- príjemné vystupovanie,
- zodpovedný prístup ku práci,
- ochota pomáhať,
- záujem o zdravý životný štýl a dietetiku,
- užívateľská znalosť práce na PC,
- aktivita, samostatnosť, zodpovednosť a loajalita k firme.

Poradenská činnosť pri hľadaní zamestnania.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3063567  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiac800 € - 1200 €