Administratívna práca – Personalistika

VM Building Solutions Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, povinnosti a zodpovednosti:
Personálna agenda:
- Vedenie náboru, resp. spolupráca pri výbere nových zamestnancov spoločnosti
- Zabezpečenie pracovníkov v spolupráci so zmluvným dodávateľom a vedenie potrebnej agendy
- Vedenie kompletnej dokumentácie zamestnancov
- Administrácia dochádzkového systému „Fingera“
- Spracovanie dochádzky zamestnancov a odoslanie na mzdové oddelenie
- Kompletná komunikácia so zmluvným dodávateľom na spracovanie miezd
- Prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov v zdravotných poisťovniach
- V spolupráci so zmluvným dodávateľom zabezpečenie podkladov pre Sociálnu poisťovňu
- Odosielanie mesačných výkazov do poisťovní - elektronicky
- Zabezpečovanie školení zamestnancov podľa legislatívnych požiadaviek, resp. požiadaviek vedúcich pracovníkov
- Zabezpečovanie lekárskych prehliadok zamestnancov
- Sledovanie a reportovanie kľúčových personálnych ukazovateľov (napr. merania neprítomnosti v práci a pod.)
- Komunikácia s personálnym oddeleným v rámci skupiny Umicore
Administratívna agenda:
- Archivácia dokumentov v zmysle platných zákonov, spracovanie a aktualizácia archivačného poriadku
- Evidencia zmlúv s dodávateľmi, resp. odberateľmi v centrálnej databáze Umicore
Asistent/ka:
- Vyhľadávanie a zabezpečovanie ubytovania, dopravy a cestovných poistení v prípade služobných ciest zamestnancov
- Preklad, resp. zabezpečenie prekladov dokumentov z/do cudzieho jazyka
- Zabezpečenie upratovania v priestoroch spoločnosti
Pošta:
- Preberanie, odosielanie a evidencia pošty
- Príjem kuriérskych služieb
Nákup:
- Vystavovanie, resp. schvaľovanie objednávok podľa platných smerníc spoločnosti
- Zabezpečenie menších drobných nákupov do lekárničiek a repré pre hostí

- Práca v stabilnej a perspektívnej zahraničnej spoločnosti

- Stručný životopis v SJ pošlite na nižšie uvedenú adresu. V predmete správy uvádzajte „Administratívna práca/personalista“
- U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím Vás súhlas so spracúvaním osobných údajov
- V prípade veľkého počtu žiadostí, nebudeme môcť odpovedať všetkým uchádzačom.
- Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za účelom pozvania na osobný pohovor
- Práca je na dobu určitú (zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- bezúhonnosť
- schopnosť plynule komunikovať v Anglickom jazyku
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť
- komunikačné schopnosti
- dobré organizačné schopnosti
- zvládanie stresových situácií
- príjemné vystupovanie
- prax výhodou

Sme súčasťou nadnárodnej spoločnosti zaoberajúcou sa výrobou a spracovaním najmä neželezných kovov. Hľadáme zamestnancov na pozíciu do výrobného závodu s približne 90 ľuďmi a rozširujúcou sa výrobou so sídlom v Bratislave, ktorý vyrába systémy pre opláštenie a odvodnenie budov, najmä z titanzinkovaných plechov. Spoločnosť je súčasťou skupiny Fedrus International a v rámci obchodnej jednotky VM Building Solutions vyrába hlavne zinkové výrobky VMZINC®. V Paríži založené VM Building Solutions zamestnáva 900 ľudí po celom svete a distribuuje svoje výrobky zo šiestich európskych závodov prostredníctvom predajných tímov na štyroch kontinentoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2275204  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou