Zásobovanie a expedícia

Ultra Print, s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 49, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obstarávanie materiálu a služieb
- preprava hotovej produkcie klientom (vozidlo typu pick-up)
- skladové hospodárstvo

Stabilne rastúca spoločnosť, 19 rokov na trhu. Kultivované pracovné prostredie. Možnosť osobného rastu v prípade záujmu a schopností.

Nástup najneskôr 28.4. 2014. Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite svoj životopis e-mailom.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky v lehote predpokladaného termínu ukončenia - uvádzajte preto platný telefonický kontakt.
Pracovisko je nefajčiarske.
Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Aktívny vodič osobného vozidla, dobrá orientácia v Bratislave.
Bydlisko v Bratislave. Spoľahlivosť pri spracovaní dokladov a práca s číslami. Ochota učiť sa nové veci.

Tlačiareň poskytujúca rýchle a kvalitné služby v oblasti polygrafie, 28 rokov na trhu.
Menší kolektív, príjemné pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1719704  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou