Knihár - rezač

Ultra Print, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto (Polus), Pluhová ul., Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): podľa kvalifikácie a praxe
  • Termín nástupu: Možný ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Obsluha knihárskych zariadení podľa potreby:
Jednonožová rezačka, falcovačka

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zameranie, odbor:
Polygrafia
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
polygrafia - na podobnej pozícii

Počet rokov praxe:
1
Pozícia nie je vhodná pre záujemcov s bydliskom mimo veľkej Bratislavy a pre osoby zdravotne znevýhodnené.
LEN PRE VYUČENÝCH V ODBORE.
Na životopisy mimo týchto kritérií nebudeme odpovedať.

Tlačiareň so špecializáciou na služby pre reklamu, 19 rokov na trhu, nepretržitá prevádzka 24/7.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Polygrafický, vydavateľský priemysel
Vyžadujeme predchádzajúcu pracovnú skúsenosť v polygrafii. Povaha práce vyžaduje dobrý zdravotný stav a nie je vhodná pre osoby so zmenenou pracovnou schopnosťou. Prosíme zaslať stručný životopis v slovenčine mailom, faxom alebo poštou. Telefonické informácie neposkytujeme. Vyhovujúcich uchádzačov vyzveme telefonicky na stretnutie.
Pluhová 49 Zobraziť na mape
831 03 Bratislava
ID: 1271777   Dátum zverejnenia: 7.6.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: Ultra Print, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke