Asistentka

Ultima Ratio, s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna podpora spoločnosti
• Administratívne procesy vo verejnom obstarávaní, reportovanie
• Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, archivácia
• Evidencia a spracovanie korešpondencie
• Telefonická, e-mailová a osobná komunikácia
• Riešenie ďalších úloh podľa pokynov priameho nadriadeného
• Zabezpečovanie chodu kancelárie

Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
Otvorená komunikácia a vynikajúce vzťahy v tíme

Pohovoru v našej spoločnosti sa môže zúčastniť kandidát/ka, ktorý/á spolu so svojím životopisom
a motivačným listom predloží odpovede na nasledovné jednoduché otázky:

1. Chlapík býva na desiatom poschodí. Každý jeden deň zíde výťahom na prízemie a ide do práce. Keď sa vracia z roboty, ide opäť výťahom, avšak len na siedme poschodie, odtiaľ prejde zvyšok po schodoch. Priamo na desiate poschodie ide iba v prípade, že s ním ide ešte niekto alebo prší. Prečo?
2. Nachádzaš sa v miestnosti s 3 vypínačmi. Vo vedľajšej miestnosti sú 3 žiarovky v stolných lampách, každý vypínač patrí k nejakej žiarovke. Z jednej miestnosti do druhej nevidno. Ako zistíš, ktorý vypínač patrí ku ktorej žiarovke, ak do miestnosti so žiarovkami smieš vstúpiť iba raz?
3. V košíku máte 5 jabĺčok. Viete, ako ich treba rozdať piatim deťom, aby každé dostalo jedno celé jabĺčko, a aby 1 jabĺčko zostalo v košíku?.

Splnenie podmienok účasti je možné preukázať aj podľa §39 zákona 343/2015 Z.z.
v platnom znení.
Životopisy s prílohami zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty s označením „AVO2016“. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor. Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Prax na podobnej pozícii – výhoda
• Skúsenosť s prípravou ponúk a fakturáciou - výhoda
• Kultivovaný písomný prejav
• Príjemné vystupovanie
• Spoľahlivosť a presnosť v práci
• Tímový hráč
• Ochota pomáhať druhým
• Veľmi dobré organizačné zručnosti
• Zodpovedný a aktívny prístup k práci
• Schopnosť a ochota rýchlo sa učiť
• Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Spoločnosť Ultima Ratio, s.r.o. založila skupina profesionálov, odborne spôsobilých osôb podľa zákona o verejnom obstarávaní, so vzdelaním v komunikačných technológiách a dlhoročnou praxou v obstarávaní - vo verejnom aj súkromnom sektore.
Zabezpečujeme posudzovanie žiadateľa, kompletnú prípravu, realizáciu a predloženie žiadostí o nenávratné finančné prostriedky spolu s realizáciou verejného obstarávania.
Kvalita, odbornosť a dlhoročné skúsenosti sú atribúty, ktorými sa líšime od konkurencie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2162558  Dátum zverejnenia: 1.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou